Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fulya çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Tophane çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Galata çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Merter çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Topçular çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Florya çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Maslak çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri