Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Maslak acıbadem çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Balat çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Şişli çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Taksim çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Levent çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri