Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Topçular çiçekçi  Levent çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Merter çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Florya çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Taksim çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Galata çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Laleli çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri