Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Mayıs 2018 - Cuma
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Tarabya çiçekçi  Güngören çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Çapa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Maslak çiçekçi  Etiler çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  İstoç çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri