Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kocamustafapaşa çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Topçular çiçekçi  Beykent çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Samatya çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Levent çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri