Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Galatasaray çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Ulus çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  İstinye çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Taksim çiçekçi  Balat çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri