Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Nisan 2018 - Cumartesi
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1011
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Büyükçekmece çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Güngören çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Merter çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Maslak çiçekçi  Esenler çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri