Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1011
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Davutpaşa çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Samatya çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Ulus çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Şişli çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Galata çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri