Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1011
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hasköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Ulus çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Galata çiçekçi  Haseki çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Bebek çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Merter çiçekçi  Topçular çiçekçi  Florya çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri