Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1011
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Beykent çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  İstoç çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Taksim çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Maslak çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Çapa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Laleli çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Merter çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri