Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1012
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Orkide ve beyaz gülün zerafetin doruklarında olan bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor. Mutluluğunuzu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kağıthane çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Rami çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Haseki çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Ulus çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Tophane çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Fatih çiçekçi  Çapa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Şişli çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri