Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1012
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Orkide ve beyaz gülün zerafetin doruklarında olan bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor. Mutluluğunuzu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ayazağa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Haseki çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri