Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1012
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Orkide ve beyaz gülün zerafetin doruklarında olan bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor. Mutluluğunuzu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Florya çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  İstinye çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Laleli çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  İstoç çiçekçi  Levent çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Ulus çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri