Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1012
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Orkide ve beyaz gülün zerafetin doruklarında olan bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor. Mutluluğunuzu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Maslak çiçekçi  Haseki çiçekçi  Bebek çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  İstoç çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Beykent çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Esenler çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Rami çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri