Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1013
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Özel şık paket sarımıyla dizayn edilen bu ürün sizleri bekliyor. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıklı çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Laleli çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Şişli çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Ulus çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri