Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1013
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Özel şık paket sarımıyla dizayn edilen bu ürün sizleri bekliyor. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Merter çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Bebek çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Florya çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Çapa çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Fulya çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri