Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1013
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Özel şık paket sarımıyla dizayn edilen bu ürün sizleri bekliyor. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Osmanbey çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  İstoç çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Laleli çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Rami çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Fulya çiçekçi  Güngören çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Şişli çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Samatya çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri