Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1013
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Özel şık paket sarımıyla dizayn edilen bu ürün sizleri bekliyor. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cevizlibağ çiçekçi  İstoç çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Galata çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Samatya çiçekçi  Balat çiçekçi  Merter çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri