Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Orkide Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1015
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren sarı orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hadımköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Tophane çiçekçi  Etiler çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Fulya çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Esenkent çiçekçi  İstoç çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri