Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 15 Aralık 2017 - Cuma
Orkide Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1015
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren sarı orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Merter çiçekçi  Levent çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Tophane çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Taksim çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Esenler çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Rami çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Haseki çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Florya çiçekçi  Balat çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Laleli çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri