Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Orkide Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1015
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren sarı orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Rami çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Galata çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kabataş çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Harbiye çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  İstoç çiçekçi  Ulus çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Merter çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Esenler çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri