Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Mart 2018 - Pazartesi
Orkide Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1015
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren sarı orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Topçular çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Tophane çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Güngören çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çapa çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Laleli çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Merter çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Levent çiçekçi  Şişli çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri