Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1016
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren beyaz orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Taksim çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  İstoç çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Etiler çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Şişli çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Fulya çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Çapa çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Beykent çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Laleli çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri