Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1016
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren beyaz orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şişli çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  İstoç çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Çapa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Haseki çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Fatih çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bebek çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri