Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1016
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren beyaz orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sarıyer çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Fatih çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  İstinye çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri