Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1016
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren beyaz orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bahçelievler çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Çapa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Ataköy çiçekçi  İstoç çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Topçular çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Florya çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri