Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Pembe Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1017
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren pembe orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla kırmızı gülleriyle tek dal lilyum ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıklı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Şişli çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Florya çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Topçular çiçekçi  Maslak çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Tophane çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Haseki çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Esenler çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Bebek çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kilyos çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri