Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Pembe Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1017
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren pembe orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla kırmızı gülleriyle tek dal lilyum ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cağaloğlu çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Haseki çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Taksim çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Şişli çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Balat çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri