Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Pembe Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1017
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren pembe orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla kırmızı gülleriyle tek dal lilyum ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Haramidere çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Etiler çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Ulus çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Şişli çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Fatih çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Samatya çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri