Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Yeşil Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1018
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren yeşil orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla gülleriyle tek dal lilyum ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Baltalimanı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Galata çiçekçi  Çapa çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Akatlar çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Şişli çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Beykent çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Rami çiçekçi  Haseki çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Tophane çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri