Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Mart 2018 - Pazartesi
Beyaz Orkide 5 DAL
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1023
Beyaz Orkide 5 DAL 4 dal 3 dal. Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Farkınızı belli edin! Sevdiklerinize farklı olduğunuzu ve farklı olduklarını hatırlatıcak bu mükemmel gösterişli ürünümüzü gönderek mutluluk tohumları atabilirsiniz. Sevdiklerinize hislerinize tercuman olması için dizayn edilmiştir bu ürün. Farklılık bir tarzdır. Tarzınızı ortaya koyun. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Maslak acıbadem çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Şişli çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Taksim çiçekçi  İstoç çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Maslak çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Beykent çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Florya çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri