Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 15 Aralık 2017 - Cuma
Beyaz Orkide 5 DAL
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1023
Beyaz Orkide 5 DAL 4 dal 3 dal. Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Farkınızı belli edin! Sevdiklerinize farklı olduğunuzu ve farklı olduklarını hatırlatıcak bu mükemmel gösterişli ürünümüzü gönderek mutluluk tohumları atabilirsiniz. Sevdiklerinize hislerinize tercuman olması için dizayn edilmiştir bu ürün. Farklılık bir tarzdır. Tarzınızı ortaya koyun. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
İkitelli çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Fatih çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Haseki çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Tarabya çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri