Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Beyaz Orkide 5 DAL
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1023
Beyaz Orkide 5 DAL 4 dal 3 dal. Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Farkınızı belli edin! Sevdiklerinize farklı olduğunuzu ve farklı olduklarını hatırlatıcak bu mükemmel gösterişli ürünümüzü gönderek mutluluk tohumları atabilirsiniz. Sevdiklerinize hislerinize tercuman olması için dizayn edilmiştir bu ürün. Farklılık bir tarzdır. Tarzınızı ortaya koyun. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
haliç kongre merkezi çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Tophane çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Levent çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Merter çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri