Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Beyaz Orkide 5 DAL
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1023
Beyaz Orkide 5 DAL 4 dal 3 dal. Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Farkınızı belli edin! Sevdiklerinize farklı olduğunuzu ve farklı olduklarını hatırlatıcak bu mükemmel gösterişli ürünümüzü gönderek mutluluk tohumları atabilirsiniz. Sevdiklerinize hislerinize tercuman olması için dizayn edilmiştir bu ürün. Farklılık bir tarzdır. Tarzınızı ortaya koyun. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenler çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Rami çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Laleli çiçekçi  Maslak çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Levent çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri