Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ekim 2018 - Cuma
Orkide Gül Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1024
Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Bu üründe olduğu gibi orkide ile gül birleştiği zaman muhteşem bir görüntü ortaya çıkar. Sevdiklerinize böyle hoş sürprizler yapmanız için tam size göre. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Alibeyköy çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Şişli çiçekçi  Tophane çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  İstoç çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Merter çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Haseki çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri