Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Mutluluk Melodim
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1032
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş 12 adet süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz. Çiçek hakkında bilgiler Kırmızı gül sayısı : 12 adet Kullanılan diğer ürünler : Cipso, yeşillik,kalp çubuk Çiçeğin yaklaşık yüksekliği : 35 cm Vazonun ağırlığı : 1,8 kg Sevgiliye çiçeklerinden Canım Sevgilime 12 Kırmızı Gül sevdiklerinize göndermeniz için size özel çiçekler ile donattık.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hisarüstü çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çapa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Güngören çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Levent çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Florya çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Taksim çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri