Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Mutluluk Melodim
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1032
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş 12 adet süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz. Çiçek hakkında bilgiler Kırmızı gül sayısı : 12 adet Kullanılan diğer ürünler : Cipso, yeşillik,kalp çubuk Çiçeğin yaklaşık yüksekliği : 35 cm Vazonun ağırlığı : 1,8 kg Sevgiliye çiçeklerinden Canım Sevgilime 12 Kırmızı Gül sevdiklerinize göndermeniz için size özel çiçekler ile donattık.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Rami çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Esenler çiçekçi  Balat çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Ulus çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Etiler çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Haseki çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri