Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Halıcıoğlu çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Ulus çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Rami çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Beykent çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Karaköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Şişli çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Esenler çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri