Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Aksaray çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  İstoç çiçekçi  Topçular çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri