Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sarıyer çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Florya çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Ulus çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Laleli çiçekçi  Şişli çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri