Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Boğazköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Topçular çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Merter çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Balat çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Tophane çiçekçi  Bebek çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri