Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ayazağa çiçekçi  Rami çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Samatya çiçekçi  Topçular çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Maslak çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Şişli çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Fatih çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Bebek çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri