Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Renkli Fanus Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1049
Rengarenk içi neşe dolu bu aranjman ile sevdiklerinizin en mutlu anlarına ortak olun. Sevdiklerinizi özel olduğunu hissettirecek olan bu ürün içi neşe dolu. Rengarenk mevsim çiçeklerinin kullanıldığı bu ürün ile sevdiklerinize hoş bir bahar süprizi yapın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sultanahmet çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Fatih çiçekçi  İkitelli çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Merter çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Esenler çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kilyos çiçekçi  İstoç çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Beykent çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Etiler çiçekçi  Galata çiçekçi  Laleli çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri