Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Renkli Fanus Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1049
Rengarenk içi neşe dolu bu aranjman ile sevdiklerinizin en mutlu anlarına ortak olun. Sevdiklerinizi özel olduğunu hissettirecek olan bu ürün içi neşe dolu. Rengarenk mevsim çiçeklerinin kullanıldığı bu ürün ile sevdiklerinize hoş bir bahar süprizi yapın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
İstinye çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Esenler çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Merter çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Ulus çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kabataş çiçekçi  İstoç çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Florya çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri