Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ekim 2018 - Cuma
Renkli Fanus Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1049
Rengarenk içi neşe dolu bu aranjman ile sevdiklerinizin en mutlu anlarına ortak olun. Sevdiklerinizi özel olduğunu hissettirecek olan bu ürün içi neşe dolu. Rengarenk mevsim çiçeklerinin kullanıldığı bu ürün ile sevdiklerinize hoş bir bahar süprizi yapın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Taksim çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Balat çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Galata çiçekçi  Merter çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Çapa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri