Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Renkli Fanus Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1049
Rengarenk içi neşe dolu bu aranjman ile sevdiklerinizin en mutlu anlarına ortak olun. Sevdiklerinizi özel olduğunu hissettirecek olan bu ürün içi neşe dolu. Rengarenk mevsim çiçeklerinin kullanıldığı bu ürün ile sevdiklerinize hoş bir bahar süprizi yapın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Balat çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  İstoç çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Fulya çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Şişli çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri