Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Mayıs 2018 - Cuma
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Halıcıoğlu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Ulus çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Esenler çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Haseki çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Tophane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri