Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sarıyer çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Esenler çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  İstinye çiçekçi  Maslak çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Ulus çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Florya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri