Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ulus çiçekçi  Şişli çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Taksim çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Rami çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  İstinye çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Bebek çiçekçi  Merter çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri