Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Güngören çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Galata çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri