Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Pangaltı çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Güngören çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çapa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  İstinye çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Balat çiçekçi  Florya çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Şişli çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Esenler çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Haznedar çiçekçi  İstoç çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri