Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Yapay Çiçek Bebekli
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1079
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fatih çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Etiler çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Samatya çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Samatya çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri