Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Mart 2018 - Pazartesi
Yapay Çiçek Bebekli
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1079
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Güngören çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Beykent çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çapa çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  İstinye çiçekçi  Maslak çiçekçi  Fulya çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Merter çiçekçi  Florya çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Esenler çiçekçi  Tophane çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Rami çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri