Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Yapay Çiçek Bebekli
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1079
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıkzade çiçekçi  Esenler çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Güngören çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Ulus çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Levent çiçekçi  Taksim çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Tophane çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  İstinye çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Beykent çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Laleli çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Maslak çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri