Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 15 Aralık 2017 - Cuma
Yapay Çiçek Bebekli
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1079
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Topkapı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Maslak çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Topçular çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Laleli çiçekçi  Ulus çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Çapa çiçekçi  Rami çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Samatya çiçekçi  Haseki çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Balat çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beykent çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri