Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 15 Aralık 2017 - Cuma
Bebek Doğum Çiçekleri
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1081
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Eminönü çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Balat çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Fatih çiçekçi  Tophane çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Şişli çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Maslak çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Haseki çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Rami çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri