Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Mart 2018 - Pazartesi
Bebek Doğum Çiçekleri
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1081
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yedikule çiçekçi  Karaköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Merter çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Fulya çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Esenler çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Taksim çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Beykent çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Maslak çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Balat çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri