Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Bebek Doğum Çiçekleri
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1081
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hasköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  İstoç çiçekçi  Rami çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Balat çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Maslak çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Fulya çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  İstinye çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Haseki çiçekçi  Taksim çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Florya çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri