Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Bebek Doğum Çiçekleri
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1081
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beyazıt çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Galata çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Topçular çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Rami çiçekçi  Ulus çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri