Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıklı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Galata çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Topçular çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Esenler çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Balat çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri