Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sarıyer çiçekçi  Haseki çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Maslak çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  İstoç çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Çapa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Beykent çiçekçi  Fatih çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri