Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Mayıs 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cağaloğlu çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Taksim çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Maslak çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Rami çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Tophane çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Merter çiçekçi  Şişli çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri