Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kuruçeşme çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Merter çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Fatih çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Taksim çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Esenler çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Beykent çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Balat çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri