Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sefaköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bebek çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Ulus çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Haseki çiçekçi  Taksim çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri