Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fulya çiçekçi  Laleli çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Florya çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Rami çiçekçi  Etiler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri