Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Maslak çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Merter çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Levent çiçekçi  Ulus çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Şişli çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Laleli çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri