Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mahmutbey çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Çapa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Bebek çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri