Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Davutpaşa çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Balat çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Tophane çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Ulus çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Merter çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Maslak çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri