Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Mayıs 2018 - Cuma
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Tozkoparan çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Haseki çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri