Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Eminönü çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Topçular çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Etiler çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Maslak çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Esenler çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Beykent çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri