Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beşiktaş çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Haseki çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Esenler çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Maslak çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Balat çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Topçular çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Samatya çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri