Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ocak 2018 - Perşembe
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Haseki çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Balat çiçekçi  Florya çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri