Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Mart 2018 - Pazartesi
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hasköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Topçular çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Çapa çiçekçi  Levent çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Şişli çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri