Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Ekim 2018 - Pazar
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Güngören çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  İstinye çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Florya çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Tophane çiçekçi  Topçular çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Levent çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  İstoç çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri