Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Kasım 2017 - Pazar
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Topçular çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Laleli çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Galata çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Ulus çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Merter çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  İstinye çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri