Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Haziran 2018 - Çarşamba
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Ulus çiçekçi  Florya çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Fulya çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Aksaray çiçekçi  İstoç çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Şişli çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri