Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Beykent çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çapa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Fatih çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Florya çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri