Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Eylül 2017 - Çarşamba
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenler çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Beykent çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Rami çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Balat çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri