Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Samatya çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Ulus çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Rami çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Maslak çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri