Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beyazıt çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Etiler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Beykent çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Ulus çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Samatya çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Merter çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Çapa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Haseki çiçekçi  Topçular çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Florya çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri