Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Gültepe çiçekçi  Laleli çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Etiler çiçekçi  Fatih çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Levent çiçekçi  Samatya çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri