Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Edirnekapı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Levent çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Şişli çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri