Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Aksaray çiçekçi  Haseki çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Balat çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Etiler çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Galata çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Güngören çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Ulus çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri