Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ekim 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Etiler çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Topçular çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Levent çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Bebek çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Maslak çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri