Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bahçelievler çiçekçi  Beykent çiçekçi  Florya çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Ulus çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri