Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Galata çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Florya çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Maslak çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Beykent çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri