Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şişli çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Fatih çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Haseki çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Samatya çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Ulus çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri