Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Haziran 2018 - Pazartesi
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kıraç çiçekçi  Şişli çiçekçi  Laleli çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Tophane çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Güngören çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Fulya çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri