Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Galatasaray çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Haseki çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Topçular çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Bebek çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Güngören çiçekçi  Merter çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  İstinye çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri