Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2017 - Salı
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sultançiftliği çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Fulya çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Haseki çiçekçi  Güngören çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Balat çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  İstoç çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Fatih çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Tophane çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri