Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Mayıs 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Galatasaray çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Tophane çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Galata çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Fulya çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Laleli çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Florya çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Haseki çiçekçi  Merter çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Şişli çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Levent çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri