Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Eylül 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bayrampaşa çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Galata çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Beykent çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Merter çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Florya çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri