Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şehremini çiçekçi  Şişli çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Balat çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Laleli çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Fatih çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Ulus çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Etiler çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri