Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenyurt çiçekçi  Maslak çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Etiler çiçekçi  Fulya çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Laleli çiçekçi  Balat çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri