Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Florya çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Fatih çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri