Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beyazıt çiçekçi  Şişli çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Haseki çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Bebek çiçekçi  Maslak çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Çapa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri