Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1098
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Maslak çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Merter çiçekçi  Tophane çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Laleli çiçekçi  Çapa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri