Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1098
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mimarsinan çiçekçi  Ulus çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Beykent çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Galata çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Merter çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Maslak çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Laleli çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Florya çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri