Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1098
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Laleli çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Galata çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Ulus çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Haseki çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Taksim çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Etiler çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri