Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ekim 2018 - Cuma
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1098
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Çapa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Beykent çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Haseki çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Fatih çiçekçi  Galata çiçekçi  Etiler çiçekçi  Taksim çiçekçi  Şişli çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Levent çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Maslak çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri