Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz Şahane
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1100
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Büyüleyici görüntüsüyle, girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Güneşli çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  İstinye çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Laleli çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Haznedar çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Etiler çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Florya çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Maslak çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri