Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz Şahane
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1100
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Büyüleyici görüntüsüyle, girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Pangaltı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Beykent çiçekçi  Samatya çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Çapa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri