Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz Şahane
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1100
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Büyüleyici görüntüsüyle, girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Levent çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Galata çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Etiler çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Ulus çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  İstoç çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri