Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz Şahane
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1100
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Büyüleyici görüntüsüyle, girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenyurt çiçekçi  Bebek çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Merter çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Taksim çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Florya çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Fatih çiçekçi  Maslak çiçekçi  Esenler çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Balat çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri