Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1109
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Lilyum orkide ve gerberadan hazırlanan bu harika ürün tam size göre! Orkidenin ağırlığına ve asilliğine yakışır şekilde paketlenen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yıldız çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Bebek çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Tophane çiçekçi  Fulya çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri