Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1109
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Lilyum orkide ve gerberadan hazırlanan bu harika ürün tam size göre! Orkidenin ağırlığına ve asilliğine yakışır şekilde paketlenen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıkzade çiçekçi  Güngören çiçekçi  Galata çiçekçi  Şişli çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Laleli çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Taksim çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Esenler çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Çapa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri