Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1109
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Lilyum orkide ve gerberadan hazırlanan bu harika ürün tam size göre! Orkidenin ağırlığına ve asilliğine yakışır şekilde paketlenen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Taksim çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Etiler çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Levent çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Akatlar çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Florya çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri