Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1109
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Lilyum orkide ve gerberadan hazırlanan bu harika ürün tam size göre! Orkidenin ağırlığına ve asilliğine yakışır şekilde paketlenen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıklı çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Şişli çiçekçi  Rami çiçekçi  Fulya çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Merter çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Levent çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  İstoç çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri