Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Kucak Dolusu Aşk Kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1111
Birbirinden güzel adet muhteşem güller aşkınızı sevdiğinize haykıracak. Hislerinize bundan daha güzel ne tercüman olabilir ki? Kucak dolusu bir buket ile karşınızda ki kişiyi mutlu etmek istemezmisin ? tane gül yeşillik ve cipso kullanılarak ve kırmızı beyaz estetik bir pakete sarılarak dizayn edilmiş bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Merter çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Maslak çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Levent çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri