Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Kucak Dolusu Aşk Kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1111
Birbirinden güzel adet muhteşem güller aşkınızı sevdiğinize haykıracak. Hislerinize bundan daha güzel ne tercüman olabilir ki? Kucak dolusu bir buket ile karşınızda ki kişiyi mutlu etmek istemezmisin ? tane gül yeşillik ve cipso kullanılarak ve kırmızı beyaz estetik bir pakete sarılarak dizayn edilmiş bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Zeytinburnu çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  İstoç çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri