Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Kucak Dolusu Aşk Kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1111
Birbirinden güzel adet muhteşem güller aşkınızı sevdiğinize haykıracak. Hislerinize bundan daha güzel ne tercüman olabilir ki? Kucak dolusu bir buket ile karşınızda ki kişiyi mutlu etmek istemezmisin ? tane gül yeşillik ve cipso kullanılarak ve kırmızı beyaz estetik bir pakete sarılarak dizayn edilmiş bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Fatih çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Balat çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Merter çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri