Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Kucak Dolusu Aşk Kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1111
Birbirinden güzel adet muhteşem güller aşkınızı sevdiğinize haykıracak. Hislerinize bundan daha güzel ne tercüman olabilir ki? Kucak dolusu bir buket ile karşınızda ki kişiyi mutlu etmek istemezmisin ? tane gül yeşillik ve cipso kullanılarak ve kırmızı beyaz estetik bir pakete sarılarak dizayn edilmiş bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Haznedar çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Merter çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Tophane çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Esenler çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Florya çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri