Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Çikolata Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1112
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Hem çiçek hem çikolata ikisi bir arada! Şık cam vazoda mevsim çiçekleri ve kırmızı gülden dizayn edilmiş bir çiçek ve muhteşem bir çikolata. Mutluluğun iki büyük kaynağını bir arada gönderiyoruz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Florya çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Merter çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Levent çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Galata çiçekçi  Fulya çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  İstoç çiçekçi  Ulus çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Taksim çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Balat çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri