Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Çikolata Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1112
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Hem çiçek hem çikolata ikisi bir arada! Şık cam vazoda mevsim çiçekleri ve kırmızı gülden dizayn edilmiş bir çiçek ve muhteşem bir çikolata. Mutluluğun iki büyük kaynağını bir arada gönderiyoruz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Laleli çiçekçi  Merter çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kilyos çiçekçi  İstoç çiçekçi  Balat çiçekçi  Güngören çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Fulya çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Florya çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Beykent çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Esenkent çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri