Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Şebboy Çiçek kırmızı gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1113
Özleminizi en güzel şekilde ifade etmek için eşsiz bir seçim. Kırmızı güller ve beyaz şebboylarla şık bir cam vazoya dizayn edilmiştir. Hislerinizin karşınızdakine tercuman olması için bire bir bu ürün. Sevdiklerinize özel olduğunu hatırlatmak istemezmisiniz? Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kilyos çiçekçi  Etiler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Bebek çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  İstoç çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Galata çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Beykent çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri