Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Şebboy Çiçek kırmızı gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1113
Özleminizi en güzel şekilde ifade etmek için eşsiz bir seçim. Kırmızı güller ve beyaz şebboylarla şık bir cam vazoya dizayn edilmiştir. Hislerinizin karşınızdakine tercuman olması için bire bir bu ürün. Sevdiklerinize özel olduğunu hatırlatmak istemezmisiniz? Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Güneşli çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Çapa çiçekçi  Maslak çiçekçi  Levent çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Fatih çiçekçi  Balat çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Tophane çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Esenler çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri