Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Nisan 2018 - Cumartesi
Şebboy Çiçek kırmızı gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1113
Özleminizi en güzel şekilde ifade etmek için eşsiz bir seçim. Kırmızı güller ve beyaz şebboylarla şık bir cam vazoya dizayn edilmiştir. Hislerinizin karşınızdakine tercuman olması için bire bir bu ürün. Sevdiklerinize özel olduğunu hatırlatmak istemezmisiniz? Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Samatya çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Florya çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Merter çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Rami çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri