Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Şebboy Çiçek kırmızı gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1113
Özleminizi en güzel şekilde ifade etmek için eşsiz bir seçim. Kırmızı güller ve beyaz şebboylarla şık bir cam vazoya dizayn edilmiştir. Hislerinizin karşınızdakine tercuman olması için bire bir bu ürün. Sevdiklerinize özel olduğunu hatırlatmak istemezmisiniz? Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Avcılar çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Ulus çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Haseki çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Etiler çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yıldız çiçekçi  İstinye çiçekçi  İstoç çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri