Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1120
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy Yaklaşık Ürün Boyutu: 70cm Aşkınızı itiraf etmek için en anlamlı seçim. Vip vazo içerisinde yeşilliklerle süslemmiş lilyum ve güller ile hazırlanan Aşk Kelebeği özel koleksiyon çiçek aranjmanı ile O nun kalbini fethedin. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Çemberlitaş çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Güngören çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  İstoç çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Fulya çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Topçular çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Çapa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri