Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1120
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy Yaklaşık Ürün Boyutu: 70cm Aşkınızı itiraf etmek için en anlamlı seçim. Vip vazo içerisinde yeşilliklerle süslemmiş lilyum ve güller ile hazırlanan Aşk Kelebeği özel koleksiyon çiçek aranjmanı ile O nun kalbini fethedin. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fulya çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Balat çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Ulus çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri