Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ekim 2018 - Cuma
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1120
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy Yaklaşık Ürün Boyutu: 70cm Aşkınızı itiraf etmek için en anlamlı seçim. Vip vazo içerisinde yeşilliklerle süslemmiş lilyum ve güller ile hazırlanan Aşk Kelebeği özel koleksiyon çiçek aranjmanı ile O nun kalbini fethedin. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sefaköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Güngören çiçekçi  Esenler çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Eminönü çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Rami çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Maslak çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Haseki çiçekçi  Ulus çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Fulya çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri