Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1120
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy Yaklaşık Ürün Boyutu: 70cm Aşkınızı itiraf etmek için en anlamlı seçim. Vip vazo içerisinde yeşilliklerle süslemmiş lilyum ve güller ile hazırlanan Aşk Kelebeği özel koleksiyon çiçek aranjmanı ile O nun kalbini fethedin. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bayrampaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bebek çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Laleli çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Şişli çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Samatya çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fatih çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Merter çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Etiler çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Rami çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri