Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Beyaz Lilyum Aşk Kelebeği Maslak
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1127
Beyaz seramik içerisinde 5 adet beyaz gül ve 12 adet beyaz lilyumdan oluşan aranjman. Beyaz gül masumiyeti, beyaz lilyum zarafet ve güveni temsil eder. Beyazın en büyüleyici hali, evinizin içinde bir kış bahçesi yaratacak. Zarif lilyum ve beyaz güllerle bu görkeme karşı koyamayacaksınız. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ataköy çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Fulya çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Esenler çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri