Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Beyaz Arajman Çiçek İkitelli
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1128
Beyaz Arajman Çiçek İkitelli Beyaz seramik içerisinde beyaz gül ve beyaz lilyumdan oluşan aranjman. Beyaz gül masumiyeti, beyaz lilyum zarafet ve güveni temsil eder. Beyazın en büyüleyici hali, evinizin içinde bir kış bahçesi yaratacak. Zarif lilyum ve beyaz güllerle bu görkeme karşı koyamayacaksınız. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Samatya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Balat çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Tophane çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Etiler çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bebek çiçekçi  Güngören çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri