Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 15 Aralık 2017 - Cuma
Gül Lilyum Vazoda Atışalanı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1133
Gül Lilyum Vazoda Atışalanı Yaklaşık Ürün Boyutu: 50cm Bir düş kadar güzel ve bir o kadar gizli olan sevginizi ifade etmeye kelimeler yetmiyorsa, bu özel aranjman aşkınızı ilan etmeniz için en büyük yardımcınız olacak. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gül ve beyaz lilyumdan oluşan Saklı Düşler çiçek aranjmanı ile ona asla unutamayacağı romantik bir jest yapın. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
İstinye çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Şişli çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Tophane çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Galata çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Topçular çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Ulus çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Levent çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri