Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Mart 2018 - Pazartesi
Gül Lilyum Vazoda Atışalanı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1133
Gül Lilyum Vazoda Atışalanı Yaklaşık Ürün Boyutu: 50cm Bir düş kadar güzel ve bir o kadar gizli olan sevginizi ifade etmeye kelimeler yetmiyorsa, bu özel aranjman aşkınızı ilan etmeniz için en büyük yardımcınız olacak. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gül ve beyaz lilyumdan oluşan Saklı Düşler çiçek aranjmanı ile ona asla unutamayacağı romantik bir jest yapın. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kıraç çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Ulus çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Tophane çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Fatih çiçekçi  Fulya çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  İstoç çiçekçi  Şişli çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Beykent çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri