Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Merter çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Çapa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Topçular çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Fatih çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Bebek çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Gültepe çiçekçi  İstoç çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Maslak çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Ulus çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri