Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Okmeydanı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Bebek çiçekçi  Topçular çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Rami çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Şişli çiçekçi  Balat çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  İstinye çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Beykent çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri