Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ataköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Etiler çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Florya çiçekçi  Merter çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Emirgan çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Çapa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Esenler çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri