Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şirinevler çiçekçi  Galata çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Fulya çiçekçi  Balat çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Esenler çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri