Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Gaziosmanpaşa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Çapa çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Şişli çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Ulus çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Florya çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri