Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Mayıs 2018 - Cuma
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Topçular çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Merter çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Etiler çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Fulya çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Rami çiçekçi  Ulus çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri