Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Ayaklı sepet Çift katlı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 877
Ayaklı sepet Kırmızı Beyaz Çiçek Beyaz Kırmızı çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şehremini çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Eminönü çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Maslak çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Güngören çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Fatih çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çapa çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Levent çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  İstinye çiçekçi  İstoç çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri