Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Ayaklı sepet sarı lacivert
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 879
Ayaklı sepet sarı lacivert Çiçek sarı lacivert çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Etiler çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Taksim çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Laleli çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Merter çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Rami çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Güngören çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri