Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ekim 2018 - Cuma
Ayaklı sepet kırmızı beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 886
Ayaklı sepet Kırmızı Beyaz Çiçek Beyaz Kırmızı çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Zincirlikuyu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Çapa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Galata çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Etiler çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Rami çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  İstoç çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Balat çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri