Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Çift Katlı Ayaklı Sepet
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 890
Ayaklı sepet Çift katlı, çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şirintepe çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Fatih çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Rami çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  İstinye çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Levent çiçekçi  Bebek çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Balat çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri