Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Çift Katlı Ayaklı Sepet
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 890
Ayaklı sepet Çift katlı, çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kocamustafapaşa çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Levent çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Samatya çiçekçi  Rami çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Merter çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri