Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kıraç çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Şişli çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Ulus çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Balat çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Samatya çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri