Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Balmumcu çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Balat çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Laleli çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Bebek çiçekçi  Güngören çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Maslak çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Etiler çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri