Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ambarlı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  İstoç çiçekçi  Samatya çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Levent çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Florya çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Galata çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri