Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Mayıs 2018 - Cuma
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Balat çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri