Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Çemberlitaş çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Tophane çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Maslak çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Haseki çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Levent çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  İstoç çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Fulya çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Laleli çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri