Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bebek çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Levent çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  İstoç çiçekçi  Fulya çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Tophane çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Haseki çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Rami çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Maslak çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri