Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 897
Siyahın ağırlığı ve kırmızının gücü bir arada! Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu. Bu ürün hislerinize tercuman olacak. En özel kırmızı güllerin zerafeti ve şirin cipsoların bu muhteşem uyumundan insanlar gözlerini alamayacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ulus çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Galata çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Şişli çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  İstoç çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri