Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 897
Siyahın ağırlığı ve kırmızının gücü bir arada! Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu. Bu ürün hislerinize tercuman olacak. En özel kırmızı güllerin zerafeti ve şirin cipsoların bu muhteşem uyumundan insanlar gözlerini alamayacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mahmutbey çiçekçi  Bebek çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Florya çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Balat çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Fatih çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri