Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 897
Siyahın ağırlığı ve kırmızının gücü bir arada! Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu. Bu ürün hislerinize tercuman olacak. En özel kırmızı güllerin zerafeti ve şirin cipsoların bu muhteşem uyumundan insanlar gözlerini alamayacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Tarabya çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Galata çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Laleli çiçekçi  Fulya çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Rami çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri