Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 897
Siyahın ağırlığı ve kırmızının gücü bir arada! Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu. Bu ürün hislerinize tercuman olacak. En özel kırmızı güllerin zerafeti ve şirin cipsoların bu muhteşem uyumundan insanlar gözlerini alamayacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bayrampaşa çiçekçi  Ulus çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Galata çiçekçi  Florya çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Maslak çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  İstoç çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Şişli çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri