Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 898
Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gülden oluşan, Duygular gül aranjmanı ile sevdiklerinize hem zarif hem de benzersiz bir mutluluk yaşatmanın keyfine varın. Hislerinize tercuman olacak bu ürün kırmızı güllerin ve cipsonun muhteşem zerafeti ile için kırmızı su ile dolu olan şık cam vazoya dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bayrampaşa çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Balat çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Fatih çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Bebek çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Fulya çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri