Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 898
Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gülden oluşan, Duygular gül aranjmanı ile sevdiklerinize hem zarif hem de benzersiz bir mutluluk yaşatmanın keyfine varın. Hislerinize tercuman olacak bu ürün kırmızı güllerin ve cipsonun muhteşem zerafeti ile için kırmızı su ile dolu olan şık cam vazoya dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Atışalanı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Tophane çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Esenler çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Samatya çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Merter çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri