Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Eylül 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 898
Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gülden oluşan, Duygular gül aranjmanı ile sevdiklerinize hem zarif hem de benzersiz bir mutluluk yaşatmanın keyfine varın. Hislerinize tercuman olacak bu ürün kırmızı güllerin ve cipsonun muhteşem zerafeti ile için kırmızı su ile dolu olan şık cam vazoya dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bakırköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Etiler çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Topçular çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Haseki çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Taksim çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Florya çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri