Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 898
Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gülden oluşan, Duygular gül aranjmanı ile sevdiklerinize hem zarif hem de benzersiz bir mutluluk yaşatmanın keyfine varın. Hislerinize tercuman olacak bu ürün kırmızı güllerin ve cipsonun muhteşem zerafeti ile için kırmızı su ile dolu olan şık cam vazoya dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kocatepe çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çapa çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Taksim çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Fulya çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Samatya çiçekçi  İstoç çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bebek çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri