Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Vazoda Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 901
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Birbirinden güzel beyazgüllerin ve bir o kadarda şirin cipsolarım muhteşem uyumu ve için kırmızı su ile dolu olan şık silindir cam vazoya dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yeşilpınar çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Fulya çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Maslak çiçekçi  Fatih çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri