Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Vazoda Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 901
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Birbirinden güzel beyazgüllerin ve bir o kadarda şirin cipsolarım muhteşem uyumu ve için kırmızı su ile dolu olan şık silindir cam vazoya dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Topkapı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Fulya çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Balat çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Güngören çiçekçi  Merter çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri