Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Vazoda Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 901
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Birbirinden güzel beyazgüllerin ve bir o kadarda şirin cipsolarım muhteşem uyumu ve için kırmızı su ile dolu olan şık silindir cam vazoya dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kayaşehir çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Haseki çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Galata çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Taksim çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri