Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Vazoda Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 901
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Birbirinden güzel beyazgüllerin ve bir o kadarda şirin cipsolarım muhteşem uyumu ve için kırmızı su ile dolu olan şık silindir cam vazoya dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Atışalanı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Merter çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Esenler çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şişli çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Etiler çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  İstoç çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Tophane çiçekçi  Florya çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Balat çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Haseki çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Galata çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri