Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 15 Aralık 2017 - Cuma
Bebek Doğum Çiçekleri Kız bebek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 908
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Bu özel aranjman ile sevdiklerinizin yeni bebek mutluluğuna mutluluk katın. Bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Çapa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Tophane çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Etiler çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Güngören çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Rami çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri