Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Bebek Doğum Çiçekleri Kız bebek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 908
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Bu özel aranjman ile sevdiklerinizin yeni bebek mutluluğuna mutluluk katın. Bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Atışalanı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  İstoç çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Etiler çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Samatya çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Levent çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri