Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Dieffenbachia (Tropik Snow)
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 961
Dieffenbachia (Tropik Snow) bitkisinin büyük ve göz alıcı yaprakları ve iyi bakıldığında 1,5 metreyi aşan boyu ile oldukça dekoratif bir salon bitkisidir. Bulundukları her mekana hayat katan saksı çiçekleri, sizin en sadık ev arkadaşınızdır. Gelin bu en sadık dostlardan birini Parlak Çiçekçilik den seçin, onlar da hem hayatınıza hem yaşadığınız yere hayat versin!
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ulus çiçekçi  Balat çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Çapa çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Fulya çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Beykent çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Maslak çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri