Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Dieffenbachia (Tropik Snow)
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 961
Dieffenbachia (Tropik Snow) bitkisinin büyük ve göz alıcı yaprakları ve iyi bakıldığında 1,5 metreyi aşan boyu ile oldukça dekoratif bir salon bitkisidir. Bulundukları her mekana hayat katan saksı çiçekleri, sizin en sadık ev arkadaşınızdır. Gelin bu en sadık dostlardan birini Parlak Çiçekçilik den seçin, onlar da hem hayatınıza hem yaşadığınız yere hayat versin!
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
haliç kongre merkezi çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Fulya çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çapa çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Bebek çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Florya çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  İstinye çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Maslak çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri