Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 969
Güzel dileklerinizi iletebileceğiniz eşsiz bir buket... Sevdiklerinizi mutlu için sizleri bekliyor. Asil beyaz gerbelarla ve bir o kadarda özel beyaz tela ile sarılmıştır. Hislerinize tercuman arıyorsanız bu ürün en iyisi! Seviklerinizi Parlak Çiçekçilik ile mutlu edin. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cennet mah. çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Fulya çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Haseki çiçekçi  Bebek çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  İstinye çiçekçi  İstoç çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Etiler çiçekçi  Levent çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Şişli çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Çapa çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri