Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 969
Güzel dileklerinizi iletebileceğiniz eşsiz bir buket... Sevdiklerinizi mutlu için sizleri bekliyor. Asil beyaz gerbelarla ve bir o kadarda özel beyaz tela ile sarılmıştır. Hislerinize tercuman arıyorsanız bu ürün en iyisi! Seviklerinizi Parlak Çiçekçilik ile mutlu edin. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Galatasaray çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Maslak çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Balat çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Tophane çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Güngören çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri