Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 969
Güzel dileklerinizi iletebileceğiniz eşsiz bir buket... Sevdiklerinizi mutlu için sizleri bekliyor. Asil beyaz gerbelarla ve bir o kadarda özel beyaz tela ile sarılmıştır. Hislerinize tercuman arıyorsanız bu ürün en iyisi! Seviklerinizi Parlak Çiçekçilik ile mutlu edin. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hadımköy çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Galata çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Ulus çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Merter çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Güngören çiçekçi  Eyüp çiçekçi  İstoç çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Haseki çiçekçi  Levent çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri