Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 969
Güzel dileklerinizi iletebileceğiniz eşsiz bir buket... Sevdiklerinizi mutlu için sizleri bekliyor. Asil beyaz gerbelarla ve bir o kadarda özel beyaz tela ile sarılmıştır. Hislerinize tercuman arıyorsanız bu ürün en iyisi! Seviklerinizi Parlak Çiçekçilik ile mutlu edin. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sultançiftliği çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Etiler çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Levent çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Fulya çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Merter çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri