Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Mart 2018 - Pazartesi
Pembe Çiçek Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 971
Pembe lilyum; mutluluk ve sevgiyi simgeler. Pembe lilyumların mutluluk veren enerjisi, sevdiklerinize neşe saçacak! Sevginizi söylemek ve sevdiklerinizi gülümsetmek için en doğru seçim, pembe lilyum gül ve mevsim çiçekleriyle dolu bu buketten başkası olamaz! Sevdiklerini mutlu etmek çok kolay. Baharın mutluluğu neşesi bu buketin içinde. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mimarsinan çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Florya çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Haseki çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Şişli çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Levent çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Etiler çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri