Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Pembe Çiçek Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 971
Pembe lilyum; mutluluk ve sevgiyi simgeler. Pembe lilyumların mutluluk veren enerjisi, sevdiklerinize neşe saçacak! Sevginizi söylemek ve sevdiklerinizi gülümsetmek için en doğru seçim, pembe lilyum gül ve mevsim çiçekleriyle dolu bu buketten başkası olamaz! Sevdiklerini mutlu etmek çok kolay. Baharın mutluluğu neşesi bu buketin içinde. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sarıyer çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Florya çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Topçular çiçekçi  İstoç çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Ulus çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Balat çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beykent çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Taksim çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri