Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Pembe Çiçek Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 971
Pembe lilyum; mutluluk ve sevgiyi simgeler. Pembe lilyumların mutluluk veren enerjisi, sevdiklerinize neşe saçacak! Sevginizi söylemek ve sevdiklerinizi gülümsetmek için en doğru seçim, pembe lilyum gül ve mevsim çiçekleriyle dolu bu buketten başkası olamaz! Sevdiklerini mutlu etmek çok kolay. Baharın mutluluğu neşesi bu buketin içinde. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Tarabya çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  İstinye çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Levent çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Tophane çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Laleli çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Rami çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri