Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Kırmızı Beyaz Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 972
Kırmızının gücü ve beyazın asilliği bir arada! Kırmızı güller ve beyaz papatyalardan dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için birebir. Özel paket sarımı uygulanmıştır bu ürüne. Hislerinize en güzel tercuman olabilecek bu ürün sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beylikdüzü çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Fulya çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Taksim çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri