Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Kırmızı Beyaz Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 972
Kırmızının gücü ve beyazın asilliği bir arada! Kırmızı güller ve beyaz papatyalardan dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için birebir. Özel paket sarımı uygulanmıştır bu ürüne. Hislerinize en güzel tercuman olabilecek bu ürün sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Laleli çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Levent çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Merter çiçekçi  Galata çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri