Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Kırmızı Beyaz Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 972
Kırmızının gücü ve beyazın asilliği bir arada! Kırmızı güller ve beyaz papatyalardan dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için birebir. Özel paket sarımı uygulanmıştır bu ürüne. Hislerinize en güzel tercuman olabilecek bu ürün sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Akatlar çiçekçi  Balat çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Rami çiçekçi  Güngören çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  İstinye çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Haseki çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Florya çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri