Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Kırmızı Beyaz Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 972
Kırmızının gücü ve beyazın asilliği bir arada! Kırmızı güller ve beyaz papatyalardan dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için birebir. Özel paket sarımı uygulanmıştır bu ürüne. Hislerinize en güzel tercuman olabilecek bu ürün sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenyurt çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Beykent çiçekçi  Topçular çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Esenler çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Haseki çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Rami çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  İstinye çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Merter çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Florya çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri