Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Sarı Lale Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 978
Lale insana müthiş derecede rahatlık veren bir çiçektir. Lale zarif ve asil bir çiçektir. Aşkı temsil eder. Bir kadehtir lale, anlamı sonsuzluktur… Duruşuyla renkleriyle gerçekten harika bir çiçektir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor bu zarif lale buketi. Sarı lale ve yeşilliklerle dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yenikapı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Samatya çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Tarabya çiçekçi  İstoç çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Topçular çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri