Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Sarı Lale Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 978
Lale insana müthiş derecede rahatlık veren bir çiçektir. Lale zarif ve asil bir çiçektir. Aşkı temsil eder. Bir kadehtir lale, anlamı sonsuzluktur… Duruşuyla renkleriyle gerçekten harika bir çiçektir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor bu zarif lale buketi. Sarı lale ve yeşilliklerle dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kuruçeşme çiçekçi  Fulya çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Ulus çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Güngören çiçekçi  Laleli çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Taksim çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Çapa çiçekçi  Levent çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Etiler çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Esenler çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  İstoç çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri