Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Eylül 2018 - Perşembe
Sarı Lale Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 978
Lale insana müthiş derecede rahatlık veren bir çiçektir. Lale zarif ve asil bir çiçektir. Aşkı temsil eder. Bir kadehtir lale, anlamı sonsuzluktur… Duruşuyla renkleriyle gerçekten harika bir çiçektir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor bu zarif lale buketi. Sarı lale ve yeşilliklerle dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kıraç çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Etiler çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Haseki çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Merter çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Esenler çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Şişli çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Laleli çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri