Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 979
Maviyle beyazın bir arada ne kadar zarif ve hoş durduğunun en büyük kanıtı. Engülze beyaz lilyumlar ve mevsim çiçekleriyle dizayn edilen bu ürün özel mavi paket ile sarımı yapılmıştır. Sevdiğinize ne kadar özel olduğunu hissettirecek bu ürün. Sizi ve isminizide en güzel şekilde yansıtacak. Hazır ve sizleri bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yenikapı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Ulus çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Levent çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Fulya çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Güngören çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Taksim çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri