Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Eylül 2018 - Çarşamba
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 979
Maviyle beyazın bir arada ne kadar zarif ve hoş durduğunun en büyük kanıtı. Engülze beyaz lilyumlar ve mevsim çiçekleriyle dizayn edilen bu ürün özel mavi paket ile sarımı yapılmıştır. Sevdiğinize ne kadar özel olduğunu hissettirecek bu ürün. Sizi ve isminizide en güzel şekilde yansıtacak. Hazır ve sizleri bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Topçular çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Şişli çiçekçi  Taksim çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Rami çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Merter çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri