Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Temmuz 2018 - Cuma
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 979
Maviyle beyazın bir arada ne kadar zarif ve hoş durduğunun en büyük kanıtı. Engülze beyaz lilyumlar ve mevsim çiçekleriyle dizayn edilen bu ürün özel mavi paket ile sarımı yapılmıştır. Sevdiğinize ne kadar özel olduğunu hissettirecek bu ürün. Sizi ve isminizide en güzel şekilde yansıtacak. Hazır ve sizleri bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Dolapdere çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Taksim çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Ulus çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Laleli çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Haseki çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Bebek çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri