Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 979
Maviyle beyazın bir arada ne kadar zarif ve hoş durduğunun en büyük kanıtı. Engülze beyaz lilyumlar ve mevsim çiçekleriyle dizayn edilen bu ürün özel mavi paket ile sarımı yapılmıştır. Sevdiğinize ne kadar özel olduğunu hissettirecek bu ürün. Sizi ve isminizide en güzel şekilde yansıtacak. Hazır ve sizleri bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Aksaray çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Beykent çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Fulya çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Bebek çiçekçi  Çapa çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri