Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Mart 2018 - Pazartesi
Beyaz Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 989
Zarif, göz alıcı ve asil... Beyaz güller ile sevgiliye anlatmak istediğiniz tüm duygularınızı en özel şekilde dile getirin. Birbirinden özel beyaz güllerin sık bir şekilde dizayn edilmesi bir o kadar daha güzel olmasına neden olan bu buket sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sonsuz Sevgi beyaz gül el buketi ile hayatınızı anlamlı kılan sevdiğinize çok özel bir jest yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kocamustafapaşa çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Rami çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Tophane çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Ulus çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri