Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Beyaz Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 989
Zarif, göz alıcı ve asil... Beyaz güller ile sevgiliye anlatmak istediğiniz tüm duygularınızı en özel şekilde dile getirin. Birbirinden özel beyaz güllerin sık bir şekilde dizayn edilmesi bir o kadar daha güzel olmasına neden olan bu buket sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sonsuz Sevgi beyaz gül el buketi ile hayatınızı anlamlı kılan sevdiğinize çok özel bir jest yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Zeytinburnu çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Samatya çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Maslak çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Laleli çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Levent çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Merter çiçekçi  Samatya çiçekçi  İstoç çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Esenler çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Şişli çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri