Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2018 - Pazar
Beyaz Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 989
Zarif, göz alıcı ve asil... Beyaz güller ile sevgiliye anlatmak istediğiniz tüm duygularınızı en özel şekilde dile getirin. Birbirinden özel beyaz güllerin sık bir şekilde dizayn edilmesi bir o kadar daha güzel olmasına neden olan bu buket sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sonsuz Sevgi beyaz gül el buketi ile hayatınızı anlamlı kılan sevdiğinize çok özel bir jest yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Baltalimanı çiçekçi  Galata çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Rami çiçekçi  Ulus çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Taksim çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri