Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 15 Aralık 2017 - Cuma
Beyaz Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 989
Zarif, göz alıcı ve asil... Beyaz güller ile sevgiliye anlatmak istediğiniz tüm duygularınızı en özel şekilde dile getirin. Birbirinden özel beyaz güllerin sık bir şekilde dizayn edilmesi bir o kadar daha güzel olmasına neden olan bu buket sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sonsuz Sevgi beyaz gül el buketi ile hayatınızı anlamlı kılan sevdiğinize çok özel bir jest yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Florya çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Laleli çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Levent çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Etiler çiçekçi  Haseki çiçekçi  Maslak çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri