Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Mayıs 2018 - Cuma
Beyaz Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 989
Zarif, göz alıcı ve asil... Beyaz güller ile sevgiliye anlatmak istediğiniz tüm duygularınızı en özel şekilde dile getirin. Birbirinden özel beyaz güllerin sık bir şekilde dizayn edilmesi bir o kadar daha güzel olmasına neden olan bu buket sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sonsuz Sevgi beyaz gül el buketi ile hayatınızı anlamlı kılan sevdiğinize çok özel bir jest yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Gaziosmanpaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Balat çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Tophane çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Haseki çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Esenler çiçekçi  Florya çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çapa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Ulus çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Rami çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  İstoç çiçekçi  Topçular çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri