Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Temmuz 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Zeytinburnu çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eminönü çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  İstinye çiçekçi  Haseki çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Florya çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri