Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıklı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Samatya çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  İstoç çiçekçi  Güngören çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Balat çiçekçi  Laleli çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Taksim çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri