Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Mayıs 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Baltalimanı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Samatya çiçekçi  Levent çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Ulus çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Çapa çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Galata çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri