Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Eylül 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beyazıt çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Halkalı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Tophane çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Taksim çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Çapa çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Florya çiçekçi  Balat çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri