Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mahmutbey çiçekçi  Laleli çiçekçi  Taksim çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Maslak çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Samatya çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Galata çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Florya çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Fatih çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri