Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kabataş çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Şişli çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Levent çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Florya çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Taksim çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Güngören çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri